Меню
СТРАХУВАННЯ

СТРАХУВАННЯ

 

Страхування
    Застраховане авто – запорука Вашого спокою на дорогах!
  Автострахування пропонує захист Вашого авто від пошкоджень чи втрати,  а також страхування відповідальності водія.

  Компанія «AVI MOTORS» дбаючи про своїх клієнтів, пропонує послугу страхування автомобіля, яку можна оформити  безпосередньо в автосалоні. Ми працюємо лише з компаніями, яким довіряємо, оскільки мова йде про спокій наших Клієнтів.
 
  КАСКО (від іспанського «casco» - корпус, шолом) - страхування автомобілів або інших транспортних засобів від збитків, розкрадання, викрадення.
  Договір страхування КАСКО, давно став необхідною умовою спокійного життя будь-якого автовласника. Згідно договору КАСКО відшкодуванню підлягає будь-який збиток, який нанесено Вашому автомобілю в результаті ДТП, угону, протиправних дій третіх осіб та інших несприятливих обставин.
  Оформлення договору КАСКО  в  "AVI MOTORS"  дозволить Вам захистити свій бюджет від надмірних витрат і допоможе швидше розв'язати всі складні питання, пов'язані з відновленням Вашого автомобіля при страховому випадку.
   Предмет страхування - на страхування приймаються транспортні засоби (легкові авто, вантажні авто, автобуси, мікроавтобуси та спецтехніка).
   Від чого можна застрахувати транспортний засіб?
   Страхові ризики – дорожньо-транспортна пригода, стихійні лиха, падіння дерев та інших предметів, напад тварин, пожежа чи вибух автотранспортного засобу, протиправні дії третіх осіб, викрадення.
   Страхова сума – сума, на яку фактично застрахований транспортний засіб (обсяг відповідальності страхової компанії), встановлюється в межах дійсної (ринкової) вартості автотранспортного засобу на дату укладення договору страхування.
   Страховий платіж – плата страховій компанії за прийняття ними ризику на страхування. Розмір страхового платежу залежить від типу транспортного засобу, його класу, вартості, року випуску, виробничого призначення, умов експлуатації, географії пересування, тощо.

  ПОВНЕ КАСКО - вибір розумного автовласника!
  Страхові ризики, які покриває договір страхування КАСКО:
  1. ДТП - дорожньо-транспортна пригода (зіткнення, наїзд, переворот, падіння транспортного засобу).
 На превеликий жаль, від виникнення ДТП не рятує хороший стаж водіння й розмірена їзда.
 Цей ризик спровокувати можуть незалежні від Вас фактори: новачок на дорозі або навпаки - лихач.
Мало того, під ризик ДТП підпадає і зіткнення з деревом або іншою перешкодою.
  2. Пожежа - неконтрольоване горіння, як зовнішнє, так і таке, яке виникло в результаті самозаймання.
  Займання автомобіля може виникнути через палаючий поруч автомобіль. Такі випадки нерідко відбуваються в Києві, при цьому вчасно загасити пожежу дуже складно. За статистикою, після спалаху автомобіль не підлягає ремонту.
  Страхування КАСКО, за таких обставин є незамінним чинником збереження Ваших нервових клітин і грошових коштів.
  3. Стихійне лихо - зовнішня дія природних явищ (удар блискавки, буря, шторм, ураган, злива, град, сильний снігопад, землетрус, обвал, зсув, паводок, повінь тощо).
Водії, на автомобіль яких падали брили льоду, розуміють необхідність страхування КАСКО.
  4. Падіння предметів, попадання каміння - зовнішній вплив на транспортний засіб сторонніх предметів, (викид каменів або інших твердих предметів з-під коліс транспорту, самовільне падіння предметів).
  Цей ризик частіше інших зустрічається в дорозі. Кожен третій автомобіль звертається на СТО по необхідності ремонту або заміни лобового скла.
  5. ПДТО - протиправні дії третіх осіб (розкрадання деталей та додаткового обладнання, пошкодження скла і т.д.).
  Основним місцем виникнення даного ризику є стоянки і паркінги. Залишаючи автомобіль, після повернення можна виявити надряпане послання цвяхом від недоброзичливця, або вм'ятину від «умільця» паркуватися.
  6. Угон - незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабіжу, розбійного нападу.
  ОСЦПВ це - вид страхування який називають «цивілка» або «автоцивілка».    Керування автомобілем в Україні без «автоцивілки» – ЗАБОРОНЕНО! Що ж передбачає собою даний поліс? Якщо Ви завдаєте будь-яку шкоду майну або здоров'ю третьої особи, або Ви винні у настанні ДТП, то збитки завдані потерпілій стороні  покриває страхова компанія. Не відшкодовується тільки франшиза. Розмір франшизи страхові компанії встановлюють на свій власний розсуд, від 0 до 2600 грн. Звичайний розмір франшизи становить 1000 грн.

  У зв’язку з останніми змінами в українському законодавстві з 19.09.2011р. в Україні  існує тільки один тип полісу цивільної відповідальності, який поширюється на будь-яку особу, що керує авто на законних підставах. Страхувальником може виступати будь-хто. На вартість полісу впливають наступні фактори:
    •    Об’єм двигуна
    •    Місце реєстрації транспортного засобу
    •    Тип ТЗ

  Виникли питання про автострахування, або ви бажаєте отримати кваліфіковану консультацію, телефонуйте нам!
   •    менеджер із стархування надасть Вам детальну інформацію із страхування;
   •    ознайомить із спеціальними програмами, розробленими для страхування автомобілів;
   •    підбере для Вас найбільш вигідний варіант, оформить угоду.
© 2020 «AviMotors» total time: 0,3266 s query time: 0,0332 s queries: 167